MSC017SMA120B
Číslo produktu DigiKey
150-MSC017SMA120B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC017SMA120B
Popis
MOSFET SIC 1200V 17 MOHM TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 113A (Tc) 455W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Modely EDA/CAD
MSC017SMA120B Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,7V a 4,5mA (typ.)
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
249 nC @ 20 V
Řada
Vgs (max)
+22V, -10V
Balení
Hromadné balení
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5280 pF @ 1000 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
455W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
22mOhm a 40A, 20V