MSC015SDA120B
Číslo produktu DigiKey
MSC015SDA120B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC015SDA120B
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 15A Průchozí otvor TO-247
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 15 A
Mfr
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A