MSC010SDA120K
Číslo produktu DigiKey
MSC010SDA120K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC010SDA120K
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 10A Průchozí otvor TO-220-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSC010SDA120K Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 10 A
Mfr
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A