MRF24J40ME-I/RM
Číslo produktu DigiKey
MRF24J40ME-I/RM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MRF24J40ME-I/RM
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MRF24J40ME-I/RM Modely
Kategorie
Citlivost
-104dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI
Balení
Nosič
Typ antény
Bez antény, U.FL
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
32mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
140mA
Protokol
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C