MIC5528-3.3YMX-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MIC5528-3.3YMX-TR |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-XTDFN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 4 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-XTDFN (1,2x1,2) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MIC5528-3.3YMX-TR Modely |
Kategorie | Klidový proud (Iq) 55 µA |
Mfr | Odebíraný proud (max) 65 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 5,5V | Pouzdro 6-XFDFN podložka pro odvod tepla |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra 6-XTDFN (1,2x1,2) |
Pokles napětí (max) 0,5V při 500mA | Základní číslo produktu |