MIC5528-3.3YMT-TR
Číslo produktu DigiKey
576-4766-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-4766-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-4766-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5528-3.3YMT-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-TDFN (1,2x1,2)
Modely EDA/CAD
MIC5528-3.3YMT-TR Modely
PSRR
70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-UFDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-TDFN (1,2x1,2)
Pokles napětí (max)
0,5V při 500mA