MIC5504-1.2YM5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-4878-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-4878-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-4878-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5504-1.2YM5-TR
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC5504-1.2YM5-TR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
55 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
65 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,38V při 300mA