MIC5502-2.8YMT-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MIC5502-2.8YMT-TR |
Popis | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4-TDFN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 4 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 4-TDFN (1x1) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MIC5502-2.8YMT-TR Modely |
Kategorie | Klidový proud (Iq) 55 µA |
Mfr | Odebíraný proud (max) 65 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 5,5V | Pouzdro 4-UDFN podložka pro odvod tepla |
Napětí - výstup (min/fixní) 2,8V | Dodávaná velikost pouzdra 4-TDFN (1x1) |
Pokles napětí (max) 0,38V při 300mA | Základní číslo produktu |