MIC5365-2.85YC5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-3321-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-3321-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-3321-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5365-2.85YC5-TR
Popis
IC REG LIN 2.85V 150MA SC-70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SC-70-5
Modely EDA/CAD
MIC5365-2.85YC5-TR Modely
Klidový proud (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
2,85V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Pokles napětí (max)
0,31V při 150mA