MIC5353-3.3YMT-TR
Číslo produktu DigiKey
576-3680-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-3680-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-3680-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5353-3.3YMT-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
Modely EDA/CAD
MIC5353-3.3YMT-TR Modely
Klidový proud (Iq)
175 µA
PSRR
60dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
6-UFDFN podložka pro odvod tepla, 6-TMLF®
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-TMLF® (1,6x1,6)
Pokles napětí (max)
0,35V při 500mA