MIC5318-3.3YMT-TR
Číslo produktu DigiKey
576-2861-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-2861-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-2861-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5318-3.3YMT-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6-TMLF
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
Modely EDA/CAD
MIC5318-3.3YMT-TR Modely
Klidový proud (Iq)
150 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 20kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
6-UFDFN podložka pro odvod tepla, 6-TMLF®
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
6-TMLF® (1,6x1,6)
Pokles napětí (max)
0,2V při 300mA