MIC5317-3.3YM5-TR
Číslo produktu DigiKey
MIC5317-3.3YM5-TR-ND - Páska a cívka (TR)
MIC5317-3.3YM5-CT-ND - Řezaná páska (CT)
MIC5317-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5317-3.3YM5-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
MIC5317-3.3YM5-TR Modely
Klidový proud (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,31V při 150mA