MIC5309-1.2YD6-TR
Číslo produktu DigiKey
576-3002-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-3002-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-3002-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5309-1.2YD6-TR
Popis
IC REG LIN 1.2V 300MA TSOT-23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA TSOT-23-6
Modely EDA/CAD
MIC5309-1.2YD6-TR Modely
PSRR
90dB ~ 70dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-6
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,2V při 300mA