MIC5283-3.3YME
Číslo produktu DigiKey
MIC5283-3.3YME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5283-3.3YME
Popis
IC REG LIN 3.3V 150MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
MIC5283-3.3YME Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
14 µA
Balení
Trubice
PSRR
70dB ~ 65dB (100Hz ~ 100kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
120V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
2,8V při 150mA