MIC5282-3.3YMM-TR
Číslo produktu DigiKey
576-3933-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-3933-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-3933-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5282-3.3YMM-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA 8-MSOP
Modely EDA/CAD
MIC5282-3.3YMM-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
11 µA
PSRR
90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Napětí - vstup (max)
120V
Dodávaná velikost pouzdra
8-MSOP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
3V při 50mA