MIC5255-3.3YD5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-2825-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-2825-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-2825-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5255-3.3YD5-TR
Popis
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
MIC5255-3.3YD5-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
150 µA
PSRR
60dB ~ 50dB (10Hz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,25V při 150mA