MIC5232-3.3YD5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-2774-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-2774-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-2774-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5232-3.3YD5-TR
Popis
IC REG LIN 3.3V 10MA TSOT-23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 10mA TSOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC5232-3.3YD5-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
3 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
7V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,3V při 10mA