MIC5219-3.3YM5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-1281-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-1281-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-1281-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5219-3.3YM5-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
MIC5219-3.3YM5-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
8 µA
PSRR
75dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
12V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,6V při 500mA