MIC5213-3.3YC5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-2753-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-2753-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-2753-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5213-3.3YC5-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC-70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 80mA SC-70-5
Modely EDA/CAD
MIC5213-3.3YC5-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
750 µA
Řada
Odebíraný proud (max)
3 mA
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - vstup (max)
16V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,6V při 80mA