MIC5205-3.6YM5-TR
Číslo produktu DigiKey
576-1260-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-1260-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-1260-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5205-3.6YM5-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
MIC5205-3.6YM5-TR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
150 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
2.5 mA
PSRR
75dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 150mA