MIC37101-3.3YM
Číslo produktu DigiKey
576-1760-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC37101-3.3YM
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 8-SOIC
Modely EDA/CAD
MIC37101-3.3YM Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,5V při 1A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Trubice
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V