MIC2937A-3.3WT
Číslo produktu DigiKey
576-2235-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC2937A-3.3WT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 750mA TO-220-3
Modely EDA/CAD
MIC2937A-3.3WT Modely
Mfr
Klidový proud (Iq)
300 µA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
16 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V