MIC29310-3.3WT
Číslo produktu DigiKey
576-2228-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC29310-3.3WT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-220-3
Modely EDA/CAD
MIC29310-3.3WT Modely
Mfr
Klidový proud (Iq)
20 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
150 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
16V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1V při 3A