MIC2289-34YML-TR
Číslo produktu DigiKey
576-1732-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-1732-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-1732-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC2289-34YML-TR
Popis
IC LED DRVR RGLTR PWM 750MA 8MLF
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 1 Výstup DC DC regulátor Zvyšovací (zesílení) Analogový, PWM Stmívání 750mA (spínač) 8-MLF® (2x2)
Modely EDA/CAD
MIC2289-34YML-TR Modely
Kategorie
Napětí - výstup
34V
Proud - výstup / kanál
750mA (spínač)
Kmitočet
1,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Pouzdro
8-VFDFN podložka pro odvod tepla, 8-MLF®
Napájecí napětí (min)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
8-MLF® (2x2)
Napájecí napětí (max)
10V