MIC2289-24YD6-TR
Číslo produktu DigiKey
MIC2289-24YD6-TR-ND - Páska a cívka (TR)
MIC2289-24YD6-CT-ND - Řezaná páska (CT)
MIC2289-24YD6-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC2289-24YD6-TR
Popis
IC LED DRVR RGLTR PWM TSOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO LED řadiče 1 Výstup DC DC regulátor Zvyšovací (zesílení) Analogový, PWM Stmívání 750mA (spínač) TSOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC2289-24YD6-TR Modely
Kategorie
Napětí - výstup
24V
Výrobce
Microchip Technology
Proud - výstup / kanál
750mA (spínač)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet
1,2MHz
Stav součásti
Aktivní
Stmívání
Analogový, PWM
Typ
DC DC regulátor
Aplikace
Podsvětlení
Topologie
Zvyšovací (zesílení)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Vnitřní spínač(e)
Ano
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Napájecí napětí (min)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-6
Napájecí napětí (max)
10V