MCP4662-502E/UN
Číslo produktu DigiKey
MCP4662-502E/UN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4662-502E/UN
Popis
IC DIG POT 5K 10-MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 5k Ohm 2 Obvod 257 Odbočky I2C Rozhraní 10-MSOP
Modely EDA/CAD
MCP4662-502E/UN Modely
Kategorie
Typ paměti
Netěkavý
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Vlastnosti
Ztlumit, Volitelná adresa
Stav součásti
Aktivní
Tolerance
±20%
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Průběh
Lineární součástky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
Reostat
Dodávaná velikost pouzdra
10-MSOP
Počet obvodů
2
Pouzdro
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Počet odboček
257
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C