MCP4461-502E/ST
Číslo produktu DigiKey
MCP4461-502E/ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4461-502E/ST
Popis
IC DIG POT 5K 20-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 5k Ohm 4 Obvod 257 Odbočky I2C Rozhraní 20-TSSOP
Modely EDA/CAD
MCP4461-502E/ST Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ paměti
Netěkavý
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Řada
Vlastnosti
Ztlumit, Volitelná adresa
Balení
Trubice
Tolerance
±20%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průběh
Lineární součástky
Dodávaná velikost pouzdra
20-TSSOP
Konfigurace
Potenciometr
Pouzdro
20-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet obvodů
4
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C