MCP4261-103E/SL
Číslo produktu DigiKey
MCP4261-103E/SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4261-103E/SL
Popis
IC DIG POT 10K 14-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 10k Ohm 2 Obvod 257 Odbočky SPI Rozhraní 14-SOIC
Modely EDA/CAD
MCP4261-103E/SL Modely
Kategorie
Rozhraní
SPI
Výrobce
Microchip Technology
Typ paměti
Netěkavý
Řada
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Tolerance
±20%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průběh
Lineární součástky
Dodávaná velikost pouzdra
14-SOIC
Konfigurace
Potenciometr
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Počet obvodů
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C