MCP4141-104E/SN
Číslo produktu DigiKey
MCP4141-104E/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4141-104E/SN
Popis
IC DIG POT 100K 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 100k Ohm 1 Obvod 129 Odbočky SPI Rozhraní 8-SOIC
Modely EDA/CAD
MCP4141-104E/SN Modely
Kategorie
Rozhraní
SPI
Typ paměti
Netěkavý
Řada
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Tolerance
±20%
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C