MCP4132-103E/P
Číslo produktu DigiKey
MCP4132-103E/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4132-103E/P
Popis
IC DIG POT 10K 8-PDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 10k Ohm 1 Obvod 129 Odbočky SPI Rozhraní 8-PDIP
Modely EDA/CAD
MCP4132-103E/P Modely
Kategorie
Typ paměti
Nestálý
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Tolerance
±20%
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Konfigurace
Reostat
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C