MCP41100-I/P
Číslo produktu DigiKey
MCP41100-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP41100-I/P
Popis
IC DIG POT 100K 8-PDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 100k Ohm 1 Obvod 256 Odbočky SPI Rozhraní 8-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP41100-I/P Modely
Kategorie
Typ paměti
Nestálý
Výrobce
Microchip Technology
Napájecí napětí
2,7V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Tolerance
±30%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
800ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Průchozí otvor
Průběh
Lineární součástky
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Konfigurace
Potenciometr
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C