MCP40D18T-104E/LT
Číslo produktu DigiKey
MCP40D18T-104E/LTTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP40D18T-104E/LTCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP40D18T-104E/LT
Popis
IC DIG POT 100K SC-70-6
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 100k Ohm 1 Obvod 128 Odbočky I2C Rozhraní SC-70-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP40D18T-104E/LT Modely
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Tolerance
±20%
Stav součásti
Zastaralé
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Konfigurace
Reostat
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C