MCP4013T-503E/CH
Číslo produktu DigiKey
MCP4013T-503E/CHTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP4013T-503E/CHCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP4013T-503E/CHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4013T-503E/CH
Popis
IC DIG POT 50K SOT-23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 50k Ohm 1 Obvod 64 Odbočky Nahoru/dolů (U/D, CS) Rozhraní SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP4013T-503E/CH Modely
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±20%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Konfigurace
Potenciometr
Pouzdro
SOT-23-6
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C