MCP4011-502E/SN
Číslo produktu DigiKey
MCP4011-502E/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP4011-502E/SN
Popis
IC DIG POT 5K 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 5k Ohm 1 Obvod 64 Odbočky Nahoru/dolů (U/D, CS) Rozhraní 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP4011-502E/SN Modely
Kategorie
Typ paměti
Nestálý
Výrobce
Microchip Technology
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Tolerance
±20%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průběh
Lineární součástky
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Konfigurace
Potenciometr
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C