MCP3008-I/P
Číslo produktu DigiKey
MCP3008-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP3008-I/P
Popis
IC ADC 10BIT 16-PDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Bitový analogově-digitální převodník 4, 8 Vstup 1 SAR 16-PDIP
Modely EDA/CAD
MCP3008-I/P Modely
Typ reference
Vnější
Napájecí napětí, analogová část
2,7V ~ 5,5V
Napájecí napětí, digitální část
2,7V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet vstupů
4, 8
Pouzdro
16-DIP (0,300", 7,62mm)