MCP3002-I/MS
Číslo produktu DigiKey
MCP3002-I/MS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP3002-I/MS
Popis
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Bitový analogově-digitální převodník 1, 2 Vstup 1 SAR 8-MSOP
Modely EDA/CAD
MCP3002-I/MS Modely
Typ reference
Zdroj
Napájecí napětí, analogová část
2,7V ~ 5,5V
Napájecí napětí, digitální část
2,7V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet vstupů
1, 2
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)