MCP3001-I/MS
Číslo produktu DigiKey
MCP3001-I/MS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP3001-I/MS
Popis
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Bitový analogově-digitální převodník 1 Vstup 1 SAR 8-MSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP3001-I/MS Modely
Kategorie
Počet A/D převodníků
1
Výrobce
Microchip Technology
Architektura
SAR
Balení
Trubice
Typ reference
Vnější
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí, analogová část
2,7V ~ 5,5V
Počet bitů
10
Napájecí napětí, digitální část
2,7V ~ 5,5V
Vzorkovací rychlost (za sekundu)
200k
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet vstupů
1
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)