MCP25020-I/P
Číslo produktu DigiKey
MCP25020-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP25020-I/P
Popis
IC XPNDR 25MHZ CAN V2.0B 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
I/O rozšiřující modul 8 CAN V2.0b 25 MHz 14-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP25020-I/P Modely
Kategorie
Typ výstupu
Dvojčinný
Výrobce
Microchip Technology
Výstupní proud - zdroj / aktivní zátěž
25mA
Balení
Trubice
Taktovací frekvence
25 MHz
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,75V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet I/O
8
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rozhraní
CAN V2.0b
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)