MCP23S18-E/SP
Číslo produktu DigiKey
MCP23S18-E/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP23S18-E/SP
Popis
IC XPNDR 10MHZ SPI 28SDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
I/O rozšiřující modul 16 SPI 10 MHz 28-SPDIP
Modely EDA/CAD
MCP23S18-E/SP Modely
Kategorie
Výstupní proud - zdroj / aktivní zátěž
25mA
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet I/O
16
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)