MCP1825T-5002E/DC
Číslo produktu DigiKey
MCP1825T-5002E/DCTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1825T-5002E/DCCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1825T-5002E/DCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1825T-5002E/DC
Popis
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT-223-5
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-5
Modely EDA/CAD
MCP1825T-5002E/DC Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
220 µA
PSRR
60dB (100Hz)
Řídicí funkce
Povolit, Power Good
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SOT-223-6
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-5
Pokles napětí (max)
0,35V při 500mA