MCP1725-5002E/MC
Číslo produktu DigiKey
MCP1725-5002E/MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1725-5002E/MC
Popis
IC REG LINEAR 5V 500MA 8-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-DFN (2x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP1725-5002E/MC Modely
Klidový proud (Iq)
220 µA
Balení
Trubice
PSRR
60dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
8-VFDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (2x3)
Pokles napětí (max)
0,35V při 500mA