MCP1711T-33I/OT
Číslo produktu DigiKey
MCP1711T-33I/OTTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1711T-33I/OTCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1711T-33I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1711T-33I/OT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP1711T-33I/OT Modely
Klidový proud (Iq)
1.27 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
1.8 µA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,67V při 150mA