MCP1711T-18I/5X
Číslo produktu DigiKey
MCP1711T-18I/5XTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1711T-18I/5XCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1711T-18I/5XDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1711T-18I/5X
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-UQFN (1x1)
Klidový proud (Iq)
1.27 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
1.8 µA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
4-UQFN (1x1)
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,4V při 150mA