MCP1700T-2502E/TT
Číslo produktu DigiKey
MCP1700T-2502E/TTTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1700T-2502E/TTCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1700T-2502E/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1700T-2502E/TT
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP1700T-2502E/TT Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
4 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,35V při 250mA