MCP1501-33E/SN
Číslo produktu DigiKey
MCP1501-33E/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1501-33E/SN
Popis
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% 8-SOIC
Kategorie
Teplotní koeficient
50ppm/°C
Výrobce
Microchip Technology
Napětí - vstup
3,5V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Odebíraný proud
550µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ reference
Série
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pevný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Proud - výstup
20 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,1%