HSM8100JE3/TR13
HSM8100JE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
150-HSM8100JE3/TR13TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-HSM8100JE3/TR13CT-ND - Řezaná páska (CT)
150-HSM8100JE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSM8100JE3/TR13
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 8A Montáž na povrch DO-214AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HSM8100JE3/TR13 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
780 mV @ 8 A