DSPIC33FJ64GP802-I/SO
Číslo produktu DigiKey
DSPIC33FJ64GP802-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC33FJ64GP802-I/SO
Popis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 33F IO mikrokontroléru 16 bitů 40 MIP 64KB (64K x 8) FLASH 28-SOIC
Modely EDA/CAD
DSPIC33FJ64GP802-I/SO Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
40 MIP
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Konektivita
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)