DSPIC33FJ64GP306A-I/PT
Číslo produktu DigiKey
DSPIC33FJ64GP306A-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC33FJ64GP306A-I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 33F IO mikrokontroléru 16 bitů 40 MIP 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
DSPIC33FJ64GP306A-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 18x10b/12b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)