DSPIC33FJ12GP202-I/SO
Číslo produktu DigiKey
DSPIC33FJ12GP202-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC33FJ12GP202-I/SO
Popis
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 33F IO mikrokontroléru 16 bitů 40 MIP 12KB (12K x 8) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DSPIC33FJ12GP202-I/SO Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 10x12b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
dsPIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
40 MIP
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Konektivita
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)