DSPIC30F6013A-30I/PT
Číslo produktu DigiKey
DSPIC30F6013A30IP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC30F6013A-30I/PT
Popis
IC MCU 16BIT 132KB FLASH 80TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 30F IO mikrokontroléru 16 bitů 30 MIP 132KB (44K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)
Modely EDA/CAD
DSPIC30F6013A-30I/PT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
6K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 16x12b
Vnitřní
Velikost jádra
16 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)